JOURNAL OF ISTANBUL VETERİNARY SCİENCES`IN (JIVS) AĞUSTOS 2021 SAYISI YAYINLANMIŞTIR
JOURNAL OF ISTANBUL VETERİNARY SCİENCES`IN (JIVS) AĞUSTOS 2021 SAYISI YAYINLANMIŞTIR

 

Değerli Meslektaşımız,

 

Meslek odamızın bilimsel hakemli dergisi Journal of Istanbul Veterinary Sciences'ın (JIVS) Ağustos 2021 sayısı yayınlanmıştır.  Makaleleri okumak, makale yollamak ve dergi hakkında daha detaylı bilgi almak için https://dergipark.org.tr/tr/pub/http-www-jivs-net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dergi hakkında,

İstanbul Veteriner Hekimler Odası'nın (İVHO) bilimsel dergisi olan Journal of Istanbul Veterinary Sciences, veteriner bilimlerin tüm alanlarında yüksek kaliteli makaleler yayınlamayı hedefleyen uluslararası bir dergidir. Çift-kör akran değerlendirme sürecine sahip olan bu dergi, veteriner hekimlere, öğrencilere, bilim insanlarına, hayvanlarla ilgili araştırma yapanlara ve veteriner bilimine ilgi duyan diğer araştırmacılara bilimsel bir platform sunmaktadır. Yayın dili İngilizce olan dergide orijinal araştırma makaleleri, kısa bildiriler, vaka sunumları ve editöre mektuplar yayınlamaktadır. Çok sayıda uluslararası indeks tarafından taranan Journal of Istanbul Veterinary Sciences yayınladığı makalelere, yüksek bir görünürlük sunar. Journal of Istanbul Veterinary Sciences'de yayınlanan tüm makalelere CrossRef tarafından DOI numarası verilmektedir. Yayınlanan makaleler, uzun süreli dijital korumayı garanti eden LOCKSS sistemi ile arşivlenmektedir. Journal of Istanbul Veterinary Sciences yılda üç sayı yayınlamaktadır (Nisan, ağustos ve aralık aylarının son haftasında). Ancak yayına kabul edilen makaleler sayının yayınlanma tarihini beklemeden online olarak okuyucuya ulaştırılmaktadır. Dergimizin siz değerli akademisyenlerin desteğiyle büyüyeceğini düşünüyoruz.

 

İstanbul Veteriner Hekimler Odası

 

----------------------------------------------------------------------------------

Dear Colleagues,

 

I am writing to invite you to submit an article to "Journal of Istanbul Veterinary Sciences (JIVS)". The journal is an open access e-journal dedicated to publishing high quality articles in all branches of veterinary sciences. It covers anatomy, physiology, biochemistry, pharmacology, microbiology, parasitology, virology, pathology, public health, clinical sciences, biomedical, genetics, animal breeding, reproduction, animal nutrition and feeding, animal welfare and behavior, food hygiene and technology, livestock economics, poultry production and diseases, exotic animals, fisheries and aquatic sciences. The journal publishes original research articles, short communications, case report, letter to the editor and review articles in English.

All manuscripts that are submitted to "Journal of Istanbul Veterinary Sciences" will not be subject to any Article Processing Charges.

Benefits of Publishing in JIVS

High quality peer review processing (The review period of the articles is maximum 3 weeks)

Immediate publication upon acceptance

International Editorial Board

Global dissemination of your research

You can submit your manuscript here:

https://dergipark.org.tr/tr/pub/http-www-jivs-net or  http://www.jivs.net

For manuscript submission guidelines or detailed information about journal please visit the link below http://www.jivs.net

Please do not hesitate to contact me if you have any questions about the journal.

Best regards,

 

 

Prof. Dr. Erdal Matur

Editor in Chief

Journal of Istanbul Veterinary Sciences

E-mail: mature@istanbul.edu.tr

 

 

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter