3. SOKAK HAYVANLARI REFAHI KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
3. SOKAK HAYVANLARI REFAHI KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

Değerli üyelerimiz,

Birincisi 2016 yılında İVHO  ve  Ataşehir Belediyesi tarafından Düzenlenen,   İkincisi  2017 yılında  Bursa Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen,   Sokak Hayvanları Refahı Kongresi'nin üçüncüsü Samsun Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 11-13 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirildi.   Odamızın da paydaşı olduğu Kongrede konu ile ilgili  bilimsel sunumlar ile yerel yönetimlerde çalışan meslektaşlarımızın karşılaştığı  sorunlar ve çözüm yolları  tartışıldı.

Kongre açılışında Samsun Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri  Müdürü  Vet. Hek. Nurhan İŞLER, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Veteriner Fakültesi Dekan Vekili  Prof. Dr. Metin ÇENESİZ,  Samsun Sinop Veteriner Hekimler Oda Başkanı Dr. Habip MURUZ, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ,  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN  konuşmalarını yapmışlardır.

Kongrede Oda Başkanımız Prof. Dr. Murat ARSLAN  Sahipsiz Sokak Hayvanlarının Refahı  oturumunu yönetmiş Yönetim  Kurulu Üyemiz Necati BOZKURT ise "Yerel Yönetimlerdeki Uygulamalar" konulu sunumlarını yapmışlardır.        

Konuyu mesleki ve bilimsel açıdan  değerlendiren kongre oldukça yararlı  ve başarılı geçmiştir.    

Kongrenin geleneksel hale gelmesine katkıda bulunan ve emek harcayan başta Meslek odalarımız olmak üzere duyarlı belediyelerimiz, Belediye Veteriner Hekimleri Derneği ve diğer katılımcılara teşekkür ediyoruz. İVHO olarak başlattığımız bir bilimsel aktivitenin gelişerek devam etmesi bizi gururlandırmıştır. Saygı ve sevgilerimizle.


İVHO YÖNETİM KURULU 


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter