GELECEĞİN VETERİNER HEKİMLERİYLE BULUŞTUK
GELECEĞİN VETERİNER HEKİMLERİYLE BULUŞTUK

GELECEĞİN VETERİNER HEKİMLERİYLE BULUŞTUK

Purina Genç Akademi'nin düzenlediği etkinlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun Veteriner Fakültesi öğrencileri ve akademisyenler bir araya geldi. Programa katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Murat Arslan açılış konuşmasında meslek örgütlerinin görevlerini, hukuksal yapısını ve mesleki mücadeledeki yerini anlattı. Arslan, gençlerin meslek ve sivil toplum kuruluşlarında örgütlenip mesleki mücadeleye katılmalarının başarı için şart olduğunu ifade etti.

Etkinlikte ayrıca egzotik ve fizik tedavi gibi mesleğimizin farklı alanlarında çalışan meslektaşlarımız sunumlar yaptılar. Program dahilinde farklı sektörlerde çalışan meslektaşlarımız gençlerle tecrübelerini paylaştı; gençlerin yer altığı aktiviteler ile kişisel gelişim eğitimi gerçekleştirildi.


Gençlerimize yapılan yatırımların geleceğimizin şekillendirilmesine katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Etkinliğin gerçekleşmesinde emek veren başta meslektaşımız Arda Doğan olmak üzere Purina Genç Akademi'nin tüm yöneticilerine teşekkür ederiz.  Saygılarımızla.


İVHO YÖNETİM KURULU


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter