TEŞEKKÜRLERİMİZLE...
TEŞEKKÜRLERİMİZLE...

 

Değerli meslektaşlarımız,

Pandemi mücadelesi kaynaklı olağanüstü bir dönem geçirdiğimiz bu yıl maalesef Dünya Veteriner Hekimler Günü’nü kamuya açık etkinliklerle kutlayamadık. Ancak herkesin evlere kapandığı böyle bir süreçte mümkün olduğu kadar basın ve sosyal medya mecralarında mesleğimizi tanıtmaya yönelik çalışmalara ağırlık verdik. Bu çerçevede Yönetim Kurulu Başkanımızın verdiği demeçler yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer bulmuştur. Yine bu güne özel hazırladığımız tanıtım filmimiz "Ben Bir Veteriner Hekimim" ( https://youtu.be/IoaJAxjxTY4 ) büyük ilgi gördü.

Bu özel günümüzde birçok kurum, gerek sosyal medya hesaplarında yayınladıkları mesajlarla, gerekse bilboard’lar aracılığıyla yaptıkları kutlamalarla yanımızda oldular. Veteriner hekimliğe yönelik algının giderek değiştiğini, mesleğimizin kamuoyunun ve idarecilerin daha çok ilgisini çektiğini memnuniyetle görmekteyiz.

Bu anlamda, Dünya Veteriner Hekimler Günü’ne bilboard’larında yer veren, sosyal medyada paylaşım yapan ve telefonla bizleri arayarak günümüzü kutlayan,

Adalar, Avcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Şile ve Şişli belediyeleri ile sayın başkanlarına;

İstanbul Tabip Odası Başkanı Dr. Pınar Saip’e, İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Prof. Dr. Turhan Atalay’a, tüm sağlık çalışanlarına, siyasilere ve tüm hekim dostlarına içtenlikle teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla

İVHO Yönetim Kurulu

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter