YENİ DÖNEMİN İLK İVHO-KURULLAR TOPLANTISINI YAPTIK
YENİ DÖNEMİN İLK İVHO-KURULLAR TOPLANTISINI YAPTIK

48. Dönem İVHO Kurullarında yer alan üyelerimiz ile ilk toplantımızı 11.10.2020 tarihinde gerçekleştirdik. Toplantının açılışını yapan İVHO Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, seçim sürecinin değerlendirmesini yaptı ve seçimlerde güven tazeleyen Katılımcı Demokrat Veteriner Hekimler Platformu adına tüm üyelere teşekkür etti. 

Seçim sürecinde vurguladığımız gibi çoğulcu bir yönetim anlayışını benimsediğimizi hatırlatan Yönetim Kurulu Başkanı Arslan, yeni dönemde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve Yönetim Kurulu toplantılarının tüm üyelere ve kurul üyelerine açık olduğunu dile getirerek yararlı bir dönem için geniş katılımın önemini vurguladı.

Daha sonra söz alan kurul üyeleri, seçim sürecini değerlendirerek yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerini sundular. Yapılan değerlendirmelerde kısa ve orta vadede çözülmesi gereken sorunlarla ilgili planlamanın yapılması, özellikle e-reçete uygulaması gibi aciliyeti olan sorunlara ilişkin kamuoyunun da dahil edileceği etkili çalışmalar yürütülmesi, mevzuat, eğitim konularında pandemiyi de dikkate alarak etkin ve yaygın çalışmalar yapılması görüşleri öne çıkarken, farklı sektörlerde bölge temsilciliklerinin hemen belirlenip düzenli olarak toplanması gerektiği, özellikle gençlere ulaşmanın önemli olduğu ifade edildi. 

Mevzuata hakimiyet ve deontolojiyi geliştirme konularının da görüşüldüğü toplantıda; komisyonlara işlerlik kazandırılması, kurulların düzenli olarak 3 ayda bir toplanması ve Ankara’da yapılacak Büyük Kongre için delegelerin bir araya gelerek hazırlık yapmasına karar verildi.

İVHO YÖNETİM KURULU

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter