PROJELER

4 EKİM DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

Dünya hayvanları koruma günü; dünya üzerinde yok olma tehdidi altında bulunan hayvan türlerine dikkat çekilmek üzere, 1931 yılında Floransa`da çevreciler tarafından organize edilen bir toplantıda ilan edilmiştir.

Bu özel günün amacı, tüm hayvanları ve onları seven tüm insanlara saygı duymayı ve hatırlamayı hedefler. Öncelikle bu gün, hiç bir din veya ülkeye ait değildir. Dolayısı ile 4 Ekim gününü kabul eden ülkeler kendi ülke kültürlerine göre bu çerçevede çeşitli kutlamalar yapmaktadırlar.

Her yıl bu özel gün, bize yeni bir şans verir geriye dönüp düşünmek, evrende bizden başka canlıların olduğunu anlamak için. Bizler hayatımıza kattıkları pozitif değerlerden dolayı büyükten küçüğe, fareden file tüm hayvanların hayat hakkını tanımalı ve hayvanlar alemini saygı ile selamlamalıyız.

4 Ekim hayvanları koruma gününde yapılacak en önemli aktivitelerden bir tanesi kuşkusuz ulaşabildiğimiz kadar insana, bir kez daha, dünyayı beraberce paylaştığımız hayvanlar alemindeki her canlının sahip olduğu hakları hatırlatmak ve onlara saygı duyma konusu üzerinde düşünülmesini teşvik etmektir.

İstanbul Veterner Hekimler Odası olarak sürdürdüğümüz "Koru Minik Dostunu" proje sayfasına http://www.koruminikdostunu.com linkinden ulaşabilir ve proje kapsamında İstanbul Veteriner Hekimler Odası ve American Veterinary Medical Association işbirliği ile hazırlanan "Koru Minik Dostunu Boyama Kitabını" buradan indirebilirsiniz.

ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA

Sayın Klinisyen üyemiz,

ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sadece klinisyenler tarafından kullanılabilir.

100 adet gönderilmektedir.

Ödeme yapıldıktan sonra dekontu ve formun (formu indir) ilk sayfasını imzalayıp aykutbozkurt[at]ivho.org.tr mail atabilirsiniz ya da  (212) 245 60 16  numaralı faks ile tarafımıza iletmenizi rica ederiz. ( Form gönderilmesi zorunludur. )

Ek 1’deki formu ise hasta sahipleri ile kendi aranızda imzalamanız ve (hasta sahibinin ve sizin) muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Ödeme yalnızca bankaya yapılmaktadır.

Karne için Hesap No :

(Not: Lütfen Sadece karne ücretini bu hesaba yatırınız. Belge ve aidat ücretini yatırmak için hesap bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.)

İstanbul Veteriner Hekimler Odası İktisadi İşletmesi

İş Bankası Beyoğlu şubesi

1011 / 1560175

TR28 0006 4000 0011 0111 5601 75

Açıklama : Karne bedeli

 

 

[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter