UYGULAMALI ANESTEZİ VE REANİMASYON SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
UYGULAMALI ANESTEZİ VE REANİMASYON SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Meslek Odamız ve İ.Ü. Veteriner Fakültesi işbirliğinde planlanan Uygulamalı Anestezi ve Reaminasyon semineri Veteriner Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Eğitim başlangıcında Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Murat ARSLAN önümüzdeki süreçte yapılacak eğitimler ve diğer konularda bilgilendirmeler yaptı. Ayrıca PET PASAPORT uygulaması ve önemine değinerek başarılı olabilmesi için meslektaşların katkısının gerekli olduğunun altını çizdi. Eğitimde Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özlem Güzel önce teorik sonra uygulama derslerini detaylı bir şekilde vermiştir. Eğitim meslektaşlarımız tarafından dikkatle izlenmiş, geri dönüşler olumlu olmuştur. Eğitimin ikinci aşaması daha sonra tarafınıza bildirilecektir.   

Katkıları için eğitimi birlikte gerçekleştirdiğimiz Veteriner Fakültesi Dekanı sayın Prof. Dr. Halil Güneş ve diğer yetkililer, hocamız Prof. Dr. Özlem Güzel, katılan meslektaşlarımız ile bu eğitimde  sponsorumuz olan Hasvet’e teşekkür ederiz.

İVHO Yönetim Kurulu

 

 

 

 


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter