ANADOLU YAKASI YEREL YÖNETİMLERDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZLA BİRARAYA GELDİK
ANADOLU YAKASI YEREL YÖNETİMLERDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZLA BİRARAYA GELDİK

ANADOLU YAKASI YEREL YÖNETİMLERDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZLA BİRARAYA GELDİK

Değerli Meslektaşlarımız

Anadolu yakasında bulunan belediyelerde çalışan meslektaşlarımızın katıldığı kahvaltılı toplantıda sorunlarımızı paylaştık, gerçekleştirilmesi düşünülen  Çalıştay için meslektaşlarımızın görüş ve önerilerini aldık. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Murat Arslan, Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Necati Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyemiz Edip Kocaman, Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü ve Delegemiz Fevzi Karaağaç ile bölgedeki belediyelerden çok sayıda meslektaşımız katılmıştır.

Toplantı sonunda önümüzdeki Ekim  ayında  sokak hayvanları, geçici bakımevleri, meslektaşlarımızın görevlerini yaparken karşılaştıkları sorunların tartışılacağı bir çalıştayın yapılması konusunda görüş birliği oluştu. Çalıştaya Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeleri, İstanbul Tabip Odası, İstanbul Barosu,  Veteriner hekimler odalarının yöneticileri, kent konseyi yöneticileri ve muhtarların davet edilmesi kararlaştırıldı. Çıkacak sonuçların bir rapor haline getirilerek ilgili kurumlara gönderilmesi ve kamuoyuna açıklanması fikri benimsendi.

Toplantıda ayrıca meslektaşlarımızın karşı karşıya kaldıkları haksız itham ve saldırılarda Oda Yönetimimin hukuksal destek vermesi de karara bağlandı.

Toplantının düzenlenmesinde çaba harcayan Yönetim Kurulu Üyemiz Necati Bozkurt ile çalışma arkadaşlarına ve katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygı ve sevgilerimizle

İVHO Yönetim Kurulu

Toplantımız yerel basında ilgi gördü. http://atasehirdegundem.com/sokak-hayvanlari-icin-calistay.html


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter