DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ-KUŞAKLARIN BULUŞMASI
DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ-KUŞAKLARIN  BULUŞMASI

Değerli meslektaşlarımız,

 

Dünya Veteriner hekimler Günü etkinlikleri çerçevesinde Meslek büyüklerimize minnettarlığımızı bildirmek, günün anısı olarak bir plaket sunmak için İ.Ü. Veteriner  Fakültesi’dne 1. KUŞAKLAR BULUŞMASI’nı gerçekleştirdik. Tören Yönetim Kurulu Başkanımız Prof.Dr. Murat Arslan ve İ.Ü.  Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven Kaşıkçı’nın konuşmalarıyla başladı. Törene Avcılar Kaymakam Sayın Hulusi Doğan, Avcılar Belediye Başkanı sayın Handan Toprak Benli katılarak mesleğimizin önemine işaret eden konuşmalar yaptılar. Törende meslekte 35 yılı ve üzerinde görev yapan meslektaşımıza plaketlerini bu yıl mezun olacak genç meslektaşlarımız verdiler. Günün anlamına uygun olarak kuşakların bir birini tanıması ve mezun olacak gençlerimizin geçmişi dinlemeleri duygusal bir atmosfer yarattı.

Törene bazı İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürü meslektaşlarımız, Belediye Veteriner İşleri müdürü meslektaşlarımız, meslek büyüklerimizin aileleri, öğretim üyeleri ve yardımcıları, meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz katıldılar.  Törende meslek büyüklerimiz mesleğimize ilişkin görüş ve önerilerini dile getirdiler, genç meslektaşlarımıza önerilerde bulundular.  Daha sonra meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz yemekte sohbetlerini devam ettirmişlerdir.

Etik deontolojik değerlerin geliştirilmesi, iletişimin arttırılması ve geçmişe saygının ifadesi olarak etkinliğin geleneksel olarak her yıl yapılması kararlaştırılmıştır.

Etkinlik İVHO ve İ.Ü. Veteriner Fakültesi tarafından birlikte gerçekleştirilmiştir. Saygı ve sevgilerimizle

Prof. Dr. Murat ARSLAN

Başkan
İVHO Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI

Dekan
İstanbul Üniversitesi Fakültesi

 


ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter