18. ULUSLARARASI VETERİNER HEKİMLİĞİ ÖĞRENCİLERİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA KONGRESİ YAPILDI
18. ULUSLARARASI VETERİNER HEKİMLİĞİ  ÖĞRENCİLERİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA KONGRESİ YAPILDI

18. Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Bilimsel Araştırma Kongresi Yapıldı

 

18.’si düzenlenen “Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Araştırma Kongresi” 26-28 Nisan 2016 günlerinde İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde yapıldı.

 Tören açılış Veteriner Fakültesi Bilimsel Araştırma Kulübü Başkanı ve Veteriner Fakültesi öğrencisi Alparslan KARSLI, Veteriner Fakültesi Bilimsel Araştırma Kulübü Danışman Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seyyal AK ve Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI'nın konuşmaları yer aldı. Kongre’de bu yıl bilimsel 32 sözlü sunum yapılırken 28 poster sergilendi.

 Kongrenin ikinci günü bilimsel sunumlara devam edilirken, Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dr. Altan ARMUTAK yönetiminde “Veteriner Hekimlikte Hayvan Hakları Hareketinin Yeri ve Önemi” adlı bir forum düzenlendi. Forumda Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Murat ARSLAN konuya ilişkin olarak özellikle mesleki bakış açımız hakkında görüşlerini sunmuştur. İnteraktif olarak gerçekleşen forumda öğrencilerin katılımcılığı cesaret vericiydi..

 Bilimsel sunumların sona ermesini takiben, kongreye katılan poster ve bildirileri değerlendirmek üzere Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ragıp KILIÇARSLAN ve proje yarışması finalistlerini değerlendirmek üzere ise Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Serhat PABUÇÇUOĞLU yönetiminde jüriler toplandı.

Bu başarılı kongre için emeği geçen başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere Fakültemizin yönetimi ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

 

İVHO Yönetim Kurulu


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter