İSTANBUL MESLEK ODALARI KOORDİNASYONU (İMOK) OLAĞAN TOPLANTISI İSTANBUL VETERİNER HEKİMLER ODASI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İSTANBUL MESLEK ODALARI KOORDİNASYONU (İMOK) OLAĞAN TOPLANTISI İSTANBUL VETERİNER HEKİMLER ODASI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İstanbul Meslek Odaları Koordinasyonu (İMOK) olağan toplantısı 27 Aralık 2016 günü İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nda gerçekleştirildi. Toplantıya; İstanbul Barosu, İstanbul Dişhekimleri Odası, İstanbul Eczacı Odası, İstanbul Tabip Odası, İstanbul Veteriner Hekimler Odası, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası temsilcileri katıldılar.

Toplantıda ilk gündem olarak OHAL uygulamasının etkileri ve mağduriyetler ele alındı. Meslek örgütlerine yönelik idari baskı, yetkilere müdahale ve oda yöneticilerine/yönetimlerine yönelik davalarla somutlanan anlayışa karşı düzenlenecek ortak panelin başkanlık ve referandum sürecinin gündeme gelmesi nedeniyle 3 Şubat 2017 tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

2. gündem olarak; Başkanlık Anayasa Taslağı ve olası referandum süreci konusunda 17 Ocak 2017’de saat 17.00’da Şişli Kent Kültür Merkezi’nde Anayasa Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleştirilecek olan panele İMOK olarak üyelerin davet edilmesi kararlaştırıldı.

Ayrıca referandum sürecinde Oda yönetim kurullarının değerlendirmesinden sonra İMOK ortak tutumunun belirlenmesine karar verildi.

 

İVHO YÖNETİM KURULU

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter