DÜNYA VETERİNER HEKİMLERİ GÜNÜ KUTLANDI
DÜNYA VETERİNER HEKİMLERİ GÜNÜ KUTLANDI

Dünya Veteriner Hekimleri Günü Kutlandı

Türk Veteriner Hekimleri Birliği tarafından organize edilen “2017 yılı Dünya Veteriner Hekimleri Günü” 29 Nisan Cumartesi günü Anıtkabir ve Ankara 75. Yıl Hipodromunda düzenlenen törenlerle başladı. Tören, saat 12.oo de Anıtkabire çelenk koyma, saygı duruşu ve şeref defterine mesaj yazımı ile başlayıp, geleneksel hale gelen TVHB Onur, Hizmet ve Basın ödüllerin verilmesiyle devam etti. Bu yılki törende farklı alanlarda çalışan meslektaşlarımız ödül aldılar. Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Murat ARSLAN,  5 Dönem İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanlığını başarıyla yürütmesi ve görev süresinde Veteriner Hekimliği mesleğine yaptığı katkı ve hizmetlerden dolayı Türk Veteriner Hekimleri Birliği tarafından yapılan değerlendirme sonucu “2017 yılı TVHB Hizmet Ödül” üne layık görülmüştür.

Ayrıca uzun zaman Yalova temsilciliğimizi yapan Veteriner Hekim Vefa SALMAN; Yalova Belediye Başkanlığına seçilerek Bir Veteriner Hekim olarak siyaset alanında da başarılı olunacağını göstermesi, görevi esnasında hem Yalova halkına hem de Veteriner hekimlik mesleğine verdiği hizmetlerden dolayı Türk Veteriner Hekimleri Birliği tarafından yapılan değerlendirme sonucu “2017 yılı TVHB Hizmet Ödül” üne layık görülmüştür.

İVHO YÖNETİM KURULU


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter