DÜNYA VETERİNER HEKİMLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
DÜNYA VETERİNER HEKİMLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Değerli meslektaşlarımız,

 

Dünya Veteriner Günü nedeniyle çeşitli etkinlik ve çalışmalar yapılmıştır.   "Haydi profil fotoğrafımızı bir günlüğüne değiştiriyoruz" başlığıyla  29 Nisan Cumartesi günü Dünya Veteriner Hekimler Günü'ne dikkatleri çekmek ve mesleğimizi gündeme taşımak için sosyal medyada Cumartesi günü tüm meslektaşlarımızın  profil resimlerini mesleğimizi anlatan bir logo koymalarını istedik. Kısa sürede sayısız meslektaşımız profil resmini değiştirerek sosyal medyada mesleğimizin gündeme gelmesini sağlamıştır.  

Ayrıca klinisyen komisyonumuz tarafından hazırlanan veteriner hekimliği tanıtıcı afiş ve broşürler onaylanmış bir yıl boyunca dağıtımı yapılacaktır. Bu yıl Beylikdüzü ve Avcılar Belediye Başkanları günümüzü bilboard afişleri hazırlayarak kutlamışlar, ayrıca bölgede bulunan meslektaşlarımız için kutlama yemeği vermişlerdir. Ayrıca Silivri Belediye Başkanı ve Şişli Belediye başkanları da hazırladıkları görselleri bilboradlarda sergileyerek günümüzü kutlamışlardır. Mesleğimize ilgi gösteren sayın başkanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

İVHO YÖNETİM KURULU

Ek-1


[1]
ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter