MESLEK BÜYÜKLERİMİZLE BERABER KADIKÖY BİRİMİMİZİ (İVHOAKADEMİ) AÇTIK.
MESLEK BÜYÜKLERİMİZLE BERABER KADIKÖY BİRİMİMİZİ (İVHOAKADEMİ) AÇTIK.

Dünya Veteriner Hekimler Günü etkinlik programı çerçevesinde, mesleğinde bu yıl 35. ve 40. yılını tamamlayan meslek büyüklerimize plaket takdimi ve Kadıköy birimimizin (İVHOAKADEMİ) açılış töreni gerçekleştirildi.

Program, Yönetim Kurulu Başkanı sayın Prof. Dr. Murat Arslan, GTHB İstanbul İl Müdürü Sayın Ahmet Yavuz Karaca, İBB Veteriner İşleri Müdürlüğü adına Sayın Mehmet Kerim Ayan'ın  açılış konuşmalarıyla başladı.

Daha sonra Meslek büyüklerimize plaket sunumları yapıldı. Yine bu yıl başlattığımız bir uygulamayla, alanında başarılı olan meslektaşlarımızdan Yabani hayat konusunda çalışmalar yapan, Veteriner Hekim Ahmet Emre Kütükçü, Veteriner Hekim Nilay Tezsay, Veteriner Hekim Esra dağlı ve VAŞAK Başkanı İ.Ü. Veteriner  Fakültesi 2. sınıf öğrencisi İrem Deveci ve sponsor desteği veren Nestle Purina Yetkilisi Veteriner Hekim Arda Doğan'a plaketleri takdim edildi. Duygusal anların yaşandığı etkinlikte, Veteriner Fakültesi öğrencilerinden oluşan bir müzik grubu ve meslektaşımız Nilay Tezsay  tarafından katılımcılara müzik ziyafeti yaşatıldı.

Açılışı gerçekleştirilen ve İVHOAKADEMİ olarak hizmet verecek olan birimimizde yıl boyunca mesleki eğitimler ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilecektir.  Kurumsal anlamda Odamıza önemli bir katkı sağlayacak birimin bir eğitim kurumu olarak her gün yaşayan bir yer olması için gerekli planlamalar yapılmaktadır. İVHOAKADEMİ Kadıköy merkezde olup ulaşım açısından oldukça kolay ulaşılabilen bir lokalizasyonda bulunmaktadır. 

Meslek büyüklerimize ve bizi başarıyla temsil eden meslektaşlarımıza ve sponsorumuza, etkinliğimizin medya sponsorluğunu yapan ve ekteki kısa filmi hazırlayan meslektaşımız Sayın Reha Salgın'a mesleğimiz adına gönülden  teşekkür ederiz. Saygı ve sevgilerimizle.
 

İVHO YÖNETİM KURULU

 


ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter