BAKANLIK YETKİLİLERİYLE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK HİZMETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
BAKANLIK YETKİLİLERİYLE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK HİZMETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Bakanlık yetkilileriyle Serbest Veteriner Hekimlik hizmetleri görüşüldü

Serbest Veteriner Hekimlik hizmetleri ve sorunlarının görüşüldüğü  toplantı 13.01.2020 Pazartesi Günü Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nde yapıldı.
Toplantıya Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Harun Seçkin, Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Veli Gülyaz, Daire Başkanları Bayram Sertkaya ve Mustafa Bebek, TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, yöneticiler ile bazı oda başkanları katıldı.  

Toplantıya Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan katılarak; e-reçete, ATS, İTS konularında yaşanan sorunlar, cezalar ,fiili hizmet zammı, şiddet, eğitim, serbest veteriner hekimlere uzmanlık hakkı tanınması, mevzuatın uygulanmasında yaşanan sorunlar, çalışma izin belgelerinin denetimi konularında görüşlerini bildirmiştir. Ayrıca e-reçete ile ilgili değerlendirmemiz yazılı olarak yetkililere sunulmuştur. Katılan oda başkanları tüm detaylarıyla sorunları dile getirmiş, bir an önce çözümler getirilmesini talep etmişlerdir. Görüşme sonunda komisyonlar oluşturularak sorunların çözümü için önceliklerin belirlenmesi kararına varılmıştır. Bakanlık yetkililerine ve emeği geçen herkese mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

İVHO Yönetim Kurulu

 

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA ODA ONAYLI KARNELER HAKKINDA
Sayın Klinisyen üyemiz, ODA ONAYLI KARNELER dağıtılmaya başlanmıştır.  Onaylı karne sad...
E-BÜLTEN
JIVS
MAKALELER
VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER VETERİNER HEKİMLİĞİ YÜKSEK ÖĞRETİMİNİN 171 YILI VE KİMİ GERÇEKLER

Türkiye’de Veteriner Hekimliği Yüksek Öğretiminin 171.Yılı ,benim ilk kez 43...

Başa Dön
Facebook
Twitter