VETEXPO 2022 ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
VETEXPO 2022 ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamız tarafından düzenlenen VETEXPO-2022 Uluslararası Veteriner Bilimleri Kongresi 12-14 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Kongrede yurt içinden (47) ve yurt dışından (15)  gelen, 62 davetli konuşmacı 97 farklı konuda sunum yaptı. Sponsor firmalar da 8 farklı uydu sunum gerçekleştirdi. Ayrıca çeşitli üniversitelerden gelen çok sayıda genç araştırmacı 44’ü sözlü, 27’si poster olmak üzere toplam 71 akademik bildiri sundu. Pullman Hotels & Convention Center İstanbul’da gerçekleştirilen kongrede kedi, köpek ve egzotik hayvanlara ilişkin güncel konular 4 farklı salonda, at ve ruminant hekimliğine ilişkin konular ile akademik bildiriler üç farklı salonda eş zamanlı olarak sunuldu.

Sunumlara büyük çoğunluğu klinisyen olmak üzere, akademisyenler, farklı kamu kurumlarında çalışan meslektaşlarımız, çevre ülkelerden meslektaşlarımız, doktora öğrencilerimiz ile son sınıf öğrencilerimiz katılmışlardır. Zengin bir içerikle hazırlanan kongreye iki gün boyunca son derece büyük ilgi olması bizi oldukça memnun etmiştir. Cumartesi günü yapılan 9 farklı workshopa da önemli bir katılım sağlanmıştır. Kongreye yurt içinden ve yurt dışından katılan eğitmenler çeşitli vesilelerle memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Ayrıca kongre sonrasında katılımcılara SMS ve e posta yoluyla anket gönderilerek görüşleri alınmıştır. Anket sonuçlarından elde edilen veriler düzenleme kurulu tarafından titizlikle değerlendirilmiştir. Kongrenin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini katılımcıların gözünden de görmek gelecekteki kongreler için en büyük motivasyonumuz olmuştur.

Kongremize emek veren saygıdeğer düzenleme kurulu üyelerine, bilimsel kurul üyelerine, sunum yapan meslektaşlarımıza, katılımcılara, sevgili öğrencilerimize, kongrede bizi destekleyen sektör firmalarına, kongreyi destekleyen İ.Ü.C. Veteriner Fakültesi yönetimine ve organizasyonu yapan PCO Event firmasına mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

Vetexpo’nun önümüzdeki yıllarda ulusal ve uluslararası düzeyde önemli bir kongre olması için çalışmalarımız devam etmektedir. Saygılarımızla

İVHO Yönetim Kurulu

Kongre akışına ilişkin kısa sunuyu izlemek için;

 

Kongre sonrası yapılan anket çalışmasına ilişkin verileri görmek için tıklayınız.

Kongreye ilişkin fotoğraf arşivi;


ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter