GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İstanbul Veteriner Hekimler Odası 1954 yılında yürürlüğe giren 6343 sayılı yasa ile kurulmuş kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip, Anayasal, Özerk bir kuruluştur.

Web sitemiz içerisinde yayınlanan , her türlü bilgi , belge ,tasarım, görsel, ürün tanıtımı, yazı, açıklama, vesaire ,kısaca her türlü yayının tüm hakları site sahibine ait olup ilgili yasalarla koruma altındadır. Bunların hak sahiplerinden izin almadan, kısmen ya da tamamen herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, atıfta bulunulması vesaire yasaktır.

Web sitesi , aidat borçlarının sitemiz üzerinden online ödenebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sitemiz içerisinde yasaların ve teknolojinin elverdiği, güncel ve yaygın  güvenlik önlemleri  alınmıştır. Söz konusu önlemler olacak teknolojik gelişmelere uygun olarak düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak müşterilerimiz %100 güvenlik uygulaması adı altında bir güvenlik önleminin olmadığını bilmek durumundadırlar. Ayrıca her müşterimiz kendi internet bağlantısının ve bilgisayarının ya da iletişim cihazının  güvenlik önlemlerini almalı, bilgilerini hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşmamalı, şifrelerini düzenli olarak değiştirmeli, güncel ve yasal  güvenlik duvarlarını ve programlarını yüklemeli ve bunları düzenli olarak güncellemelidir. Müşterilerimiz bilgisayarlarında düzenli olarak , mümkünse alışverişlerden önce virüs taraması yaptırmalıdır.

Web sitemizde  alış veriş eden müşterilerimiz tarafından  verilen her türlü şahsi bilgiler , kredi kartı bilgileri , mali ve diğer bilgiler tarafımızdan sadece yapılan aidat ödemesi ile ilgili olarak kullanılmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde 3. kişi yada kurumlarla paylaşılmamaktadır. Özellikle kredi kartı bilgileri ilgili kurum dışında hiç kimse tarafından görülmemekte, online iletişim dışında bir iletişim vasıtası ile kullanılmamaktadır. Bu durumun istisnası sadece yasal zorunluluklar yada mahkeme kararlarıdır. Müşterilerimizin bilgilerinin bunun dışında hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılmayacağını ve kendi talepleri dışında kullanılmayacağını taahhüt ediyoruz.

Web sitemiz üzerinden yapılan e ticarette kullanılan  kredi kartı bilgileri , kendi güvenlik sistemlerimizin yanında  ilgili bankaların güvenlik sistemleri ile de korunmaktadır. Söz konusu bankalar kredi kartlarının güvenliği için uyguladıkları en güncel ve güçlü koruma duvarlarını web sitemizdeki alışverişlerdeki kullanımlar içinde uygulamaktadırlar.

 Web sitemizin adresi www.ivho.org.tr dir. Söz konusu sitelerin kullanılması sırasında  ekranın ilgili yerlerinde bu sitelerin bağlantılarının oluştuğunu her seferinde dikkat edilmelidir. İşlemler sırasında bilinmeyen siteler ya da reklamlarla karşılaşıldığında derhal işlemlere son verilmeli çalışılan bankaya bilgi verilmelidir.

İş bu sözleşme web sitemizde yayınlandığı tarihten itibaren devreye girer.

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter