ADALAR`DA ULAŞIM ÇALIŞTAYINA KATKI VERDİK
ADALAR`DA ULAŞIM ÇALIŞTAYINA KATKI VERDİK

Adalar'da Ulaşım Çalıştayına katkı verdik

İBB ve Adalar belediyesi tarafından Adalar'daki ulaşım sorunlarına kalıcı ve sürdürülebilir çözümler getirmek ve uzun zamandır fayton atlarıyla ilgili yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek için  "Adalar Ulaşım Çalıştayı" düzenlendi.

Sivil toplum örgütleri, meslek örgütleri, üniversitelerden akademisyenler, faytoncu esnafı ve ilgili kurumlardan temsilcilerin katıldığı çalıştay gün boyu devam etti. Altı başlıkta toplanan çalıştayda belirlenen sorunlar ve çözüm önerileri raporlanarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne sunulacak.

 Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan çalıştayda “Hayvan Hakları ve Çevre” oturumunda moderatörlük yapmış ve mesleki çalışma alanlarımızla ilgili konularda görüşlerimizi ifade etmiştir. Oldukça yararlı geçen çalıştayın sonuçlarının yetkililer tarafından değerlendirileceğini umuyoruz. Uzun zamandır kronik hale gelen fayton atlarının yaşadığı olumsuzlukların bir an önce çözülmesi için yetkililerin üzerine düşeni yapacaklarını düşünüyoruz.  Sorunun çözümü için gayret gösteren başta İBB ve Adalar Belediyesi yetkililerine teşekkür ederiz. Toplumda önemli bir rahatsızlığa neden olan bu konuya ilişkin olarak Yönetimimiz gerekli her türlü katkıyı vermeye hazırdır. Saygılarımızla  

İVHO YÖNETİM KURULU

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter