BAKANLIK YETKİLİLERİYLE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK HİZMETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
BAKANLIK YETKİLİLERİYLE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK HİZMETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Bakanlık yetkilileriyle Serbest Veteriner Hekimlik hizmetleri görüşüldü

Serbest Veteriner Hekimlik hizmetleri ve sorunlarının görüşüldüğü  toplantı 13.01.2020 Pazartesi Günü Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nde yapıldı.
Toplantıya Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Harun Seçkin, Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Veli Gülyaz, Daire Başkanları Bayram Sertkaya ve Mustafa Bebek, TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, yöneticiler ile bazı oda başkanları katıldı.  

Toplantıya Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan katılarak; e-reçete, ATS, İTS konularında yaşanan sorunlar, cezalar ,fiili hizmet zammı, şiddet, eğitim, serbest veteriner hekimlere uzmanlık hakkı tanınması, mevzuatın uygulanmasında yaşanan sorunlar, çalışma izin belgelerinin denetimi konularında görüşlerini bildirmiştir. Ayrıca e-reçete ile ilgili değerlendirmemiz yazılı olarak yetkililere sunulmuştur. Katılan oda başkanları tüm detaylarıyla sorunları dile getirmiş, bir an önce çözümler getirilmesini talep etmişlerdir. Görüşme sonunda komisyonlar oluşturularak sorunların çözümü için önceliklerin belirlenmesi kararına varılmıştır. Bakanlık yetkililerine ve emeği geçen herkese mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

İVHO Yönetim Kurulu

 

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter