DAVET - II.SERBEST VETERİNER HEKİMLİK ÇALIŞTAYI
DAVET - II.SERBEST VETERİNER HEKİMLİK ÇALIŞTAYI

Sayın Üyemiz

Ülkemizde Serbest Veteriner Hekimlik alanında artan sorunların tespiti ve çözüm önerilerinin birlikte oluşturulması için planladığımız ve ekte taslağı verilen II. SERBEST VETERİNER HEKİMLİK ÇALIŞTAYI’nı sizlerle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Amacımız başta eğitim konusu olmak üzere, mevzuat, özlük hakları, mesleki etik ve deontoloji, hekime şiddet, veteriner sağlık ürünleri, e-reçetete, SGK, yasa dışı veteriner sağlık hizmetlerinin verilmesi ile diğer konularda tüm tarafların katılımıyla sorunların ortaya konması, çözüm önerilerinin tartışılması ve Ülkemizde Serbest Veteriner Hekimliğin standartlarının oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Elde edilen çıktılardan önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaların yol haritası belirlenecektir.
Çalıştayda görev almak isteyen meslektaşlarımızın komisyonlardan hangisinde görev alabileceklerini 18 Şubat 2020 tarihine kadar bildirmelerini rica ederiz. Saygılarımızla.

Prof. Dr. Murat ARSLAN
İVHO Yönetim Kurulu Adına
Başkan

II. Serbest veteriner hekimliği çalıstayının detayını görmek ve komisyonlarda görev almak için; https://forms.gle/jzYhKfm2WHYiWQ7D7

ONLINE BORÇ SORGULAMA
(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur
Adınız (*)
Soyadınız (*)
TCK No (*)
Üye No
 
PROJELER
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ
SAHİPLİ KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ Genel Bilgi Resmi gazetede 26 Şub...
E-BÜLTEN
E-DERGİ
Kayıtlı proje yok...
JIVS
MAKALELER Kayıtlı makale yok...
Başa Dön
Facebook
Twitter